5.516 TL
5.124 TL
5.691 TL
4.515 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Türkiye’nin en iyi ve en yeni markası olan Livello sizlere olağanüstü modeller sunmakta. Renkleri, tarzları, döşemesi, dokusu ve duruşuyla Mobilya’da zihinlerde iz bırakmaya devam ediyor. Dünya markası yolunda adımlarını atan Livello rakiplerine meydan okuyor.

Yepyeni projelerin altına imzalarını atarken bir yandan da kadrosunu genişletiyor. Koltuk takımlarında yapmış olduğu tasarım ve kalitede öncülük eden firmamız yeniliklere her zaman açık olduğunu belirtiyor. Kumaşlar da koltuk takımlarında uygulamış olduğu ahengi yurt dışında çok konuşuluyor. 3lü kanepelerde Tekno tarzı açılabilen bir tasarımla fuarda müşterilere sergileyen Livello çok ilgi gördü. Berjer ve puf ile takımı tamamlayan firma kumaş tedarikinde geniş renkler sunarak müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyor. 3lü, berjer ve puf takımı ile hem evinizde çok yer kaplamıyor, boğmuyor hem de kaliteli duruyor.

Puf modellerinde oldukça farklı tasarımlar çıkaran firma TV ünitesinde çağ atlıyor. Birbirinden farklı değişik modeller ve tasarımlarla istediğiniz ölçü de ve renkte tasarlanıyor. TV sehpası olarak size tam anlamıyla göz alıcı şekilde odaklanacağınız bir modellerle karşılaşıyorsunuz. Yaşam odanızı hayal edin içerisinde huzura kavuşmuş bir şekilde mobilyalarınızın yani koltuk takımınızın konforu ile şahane tasarım olan TVünitesi ve TV sehpanız ile bütünleşiyor. Tüm stresinizi Livello’nun tasarlamış olduğu rahat berjeri ve puf’u ile keyifli dakikalar sunuyor.  Livello müşterilerine artık mimar desteği sağlayarak evleri daha da kullanışlı hale getiriyor.

Prime Mağazalarımızdan beğenmiş olduğunuz kanepe ve 3lü’nüzün odada ki dizaynını siz hayal edin mimarlarımız hayata geçirsin. Aksesuar tasarımları, ev dizayn, mobilya uyumu ile sizlere saray niteliğinde oda sağlıyoruz. Ayrıca bir ilke imzalarını atan Livello markası TouchPointlerle artık her yerde. En sade en şık en uygun ürünlerle siz müşterilerimizin yanında. En farklı ve tarz aksesuarlarıyla nutkunuz tutulacak. Eviniz için toparlayıcı olarak sizi sığmayan eşyalarınız dan kurtaracak özel ve bir o kadar da sade duruşuyla kurtarıcı birbirinden güzel tasarımlar karşınızda. Dokun, hisset, yaşa..