ARTEMİS SANDALYE
..
LINE SANDALYE
854 TL
..
LYON SANDALYE
812 TL
..
PİYANO SANDALYE
..
REBAB SANDALYE
..
854 TL
812 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Türkiye'nin mobilya mağazası Livello , evlerde kurtarıcı konumda olan sandalyeler için birbirinden farklı ve kullanışlı modeller sunuyor. Mutfak sandalyesisalon sandalyesiyemek masası sandalyesi, puf, katlanabilir sandalye gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak seçeneklerle dolu Livello sandalyeler kategorisinde siz de tam da ihtiyacınız olan sandalye modeline ulaşabilirsiniz.

Livello sandalyeler kategorisinde ahşap sandalye seçenekleriyle birlikte metal sandalye modelleri de mevcut. Evin en rahat köşesini oluşturmak için kullanabileceğiniz metal sandalyeler ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca bahçe ve balkonlar için ideal katlanabilir sandalyeler de yine Livello'nun geniş ürün yelpazesi arasında yer alıyor. Farklı renk modelleri sunan katlanabilir sandalyelerle şehrin en güzel parklarında dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

En uygun sandalye fiyatlarıyla ulaşabileceğiniz sandalyelere Türkiye'nin her yerine kapıya teslim olarak sahip olabilirsiniz. Yine Türkiye'nin birçok noktasında bulunan Livello mobilya mağazası showroom'lar da da tüm mobilya modelleriyle birlikte sandalye modellerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik anlaşmalı mimarlarımız her showroom'umumuzda sizlere ev dekorasyon fikirleri vermek için bekliyor. Mobilya dünyasını ayaklarınıza getiren Livello'da sandalye modelleri nin yanı sıra masa modellerikoltuk modellerioturma odası takımlarıyatak odası takımlarıkoltuk takımları ve tv ünitesi gibi evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Hayallerinizdeki eve ulaşmanın yolu Livello'dan geçiyor.