HUQQA VİTRİN
1.255 TL
..
LINE GÜMÜŞLÜK
..
1.255 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Evlerin olmazsa olmazı vitrin ve gümüşlük modelleri Livello'da! Özellikle salon dekorasyonlarında kendilerine yer bulan vitrin gümüşlük modelleri dekoratif amaçla kullanıldığı gibi aynı zamanda özel eşyaların muhafaza edilmesi için de tercih edilmektedir. 
Salon ve yemek odası köşeleri için sık sık tercih edilen gümüşlük vitrin modelleri aynı zamanda cam vitrin modelleri de sunuyor. Hem kapaklı alt dolapları hem de cam alanları sayesinde vitrinlerle siz de evinize dekoratif bir hava katarken aynı zamanda özel eşyalarınızı da güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 
Özellikle çeyiz eşyalarını saklamak için kullanılan gümüşlüklerde özel akşamlar için ihtiyacınız olacak yemek takımıve masa örtüsü gibi detayları saklayabilirsiniz. 
Vitrin ve gümüşlük seçimi yaparken evinizin dekorasyon tarzını göz önünde bulundurmanız gerekir. Retro tarzın ağırlıklı olduğu bir ev için retro vitrin modelleri, modern tarzın ağırlıklı olduğu bir ev için ise modern vitrin modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda renk bakımından da birçok farklı alternatife yine Livello'dan ulaşabilirsiniz.