Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Hiç kimse bir eşyasını (bilgisayar, masa, telefon, sandalye vb..) 8 saate kadar uzun bir süre devamlı olarak kullanmamaktadır. İnsanlar yatak odalarını alırken yatakların uygun fiyata mâletmek ister. Fakat kaliteli uyku uyumak, kaliteli yatak sahibi olmaktan geçer. Livello yatak konusunda size en iyi hizmeti verebilmek için bütün araştırmaları uzun uzun gerçekleştirdi.

En çok satan yatak modelleri, en sağlıklı yatak modelleri, kişiye en uygun yatak modeli ve kampanyalı yatak modelleri ile en doğru yatağı seçme yolunda Livello size rehberlik ediyor.

En çok tercih edilen yataklar arasında visko yatak, ortopedik yatak ve yuvarlak yatak modelleri ilk sıralarda geliyor. Visko yatak, ortopedik yatak veya yarı ortopedik yatak modellerini tek kişilik yatak veya çift kişilik yatak olarak satınalma imkanına sahip olduğunuz gibi özel ölçülerde ürettirme şansına da Livello ile sahipsiniz. Yuvarlak yatak modelleri ise özel üretime girmekte, almak istediğiniz yuvarlak yatak için ideal ölçüye uzmanlarla karar vermenizi tavsiye ediyoruz. Yuvarlak yatak şekil itibari ile insan ölçüleri ortalamalarına göre üretildiği için ölçülerini değiştirmek konforunuzu etkileyebilir.

En uygun yatak modeli seçilirken ister tek kişilik yatak, ister çift kişilik yatak olsun yatak fiyatları konusunda sizlerin yanındayız. Çünkü Livello için konfor önceliklidir.

Yatak modelleri seçeneklerimizi değerlendirmek, yatak odası alırken kampanyalı yatak sahibi olurken kaliteli olanını seçmek için sizleri mağazalarımıza ve Touch Point noktalarımıza bekliyoruz.

Uygun yatak fiyatları, kaliteli ve konforlu ürünler sizler için Livello da.