AFRODİT SEHPA
..
ARTEMİS LAMBADER
..
BARCELONA SEHPA
1.000 TL
..
BELLA SEHPA
1.000 TL
..
BELLİSSİMO SEHPA
..
BROKS ORTA SEHPA
..
EMİRGAN SEHPA
1.000 TL
..
MARABELLA SEHPA
1.000 TL
..
MARSİLYA SEHPA
1.000 TL
..
MELİSSA SEHPA
1.000 TL
..
MİLANO SEHPA
820 TL
..
PİYANO SEHPA
1.180 TL
..
SARIYER SEHPA
641 TL
..
1.000 TL
1.000 TL
1.000 TL
1.000 TL
1.000 TL
1.000 TL
820 TL
1.180 TL
641 TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Livello siz değerli müşterileri için konseptine her gün yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Her bütçeye uygun çeşitli ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetini misyon edinen Livello, şimdi yatak odası, yemek odası, oturma grupları yanında aksesuar ve sehpa seçimleriyle evinize renk katmaya devam ediyor.

Eviniz için en ideal oturma grupları, en gösterişli yemek odaları ve en kullanışlı yatak odalarını sunmakla beraber, tamamlayıcı aksesuar ve sehpa gruplarıyla sizlerle tanışmaya geliyor.

Livello mobilya, kurulduğu günden bu yana toptan ve perakende müşterilerine kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti konusunda destek olmuştur. Mobilyalarınızda Livello mobilyadan tercih edeceğiniz tüm ürünler için sizlerin yanınızda olacağımız servis ağımızla müşterilerimize fayda sağlıyoruz.

Livello ailesine yeni katılan iç mimar kadrosuyla şimdi evinizin havasını değiştiriyor. Aksesuar grupları ve sehpa gruplarıyla eksiklerinizi tamamlayarak mimar esintisini siz de evinizde hissedin.

Zigon sehpa, orta sehpa ve yan sehpa ürünlerinden; boyalı, lamineli, membran kaplama, metal ayaklı, ahşap ayaklı seçenekleriyle her renkte, her modelde ve her bütçeye uygun ürünler için siz de evinizde yer açın.

Ergonomik zigon sehpa modelleri ile misafirlerinizi karşılarken, tasarruf ettiğiniz geniş alanlar sizlere kalsın. Yakın arkadaşınızla kahve içerken bırakın yan sehpa modelinize hayran kalsın. Evinizin en gösterişli noktasında bulunacak hayalinizdeki orta sehpa için Livello ürünlerini görmeden karar vermeyin.

Livello ürünlerine ulaşmak için Bursa Nilüfer, Bursa İnegöl, Bursa Mobesko PRİME mağazalarımızı, Bursa Carrefour Touch Point noktamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca internet sayfamızdan tüm ürünlerimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.